Kozmetik Kişisel Bakım » Kına, Hint, Dövme » Açık Kahverengi Kına (Light Brown)

Açık Kahverengi Hint Kınası 10Gr Pkt

SOSYAL PAYLAŞIM

ÜRÜN İŞLEMLERİ

 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Fiyat Düşünce Bana Bildir
 • Alarm Listenize Ekleyin
Şimdi sipariş verirseniz 2 gün içerisinde kargoda.
 • Kategori: Açık Kahverengi Kına (Light Brown)
 • Markalar: Glory
KDV Dahil
7.68TL
Havale Fiyatı
7.30TL
Stok 20+
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ürün Yorumları
 • Kargo ve Garanti

GLORY AÇIK KAHVERENGİ HİNT KINASI 10GR PKT
LIGHT BROWN HENNA TEKLİ PAKET 10GR (±%5)

Glory Açık Kahverengi Hint Kınası Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Glory Açık Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt
Glory Açık Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt İzin Belge:
Açık Kahverengi Hint Kınası Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü'nün 47617 Sayılı izni ile 5324 Sayılı Kozmetik Kanunu'na göre ithal edilmiştir. İthalatçı Firma: Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş.
Glory Açık Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt İçindekiler:
Açık Kahverengi Hint Kınası ürünü içerisinde; Kına Tozu (Herbal Henna Powder), Citric Asit, 4-Amino M-Cresol (Rodol3M4Ap), Thymes Leaves
Glory Açık Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt Kullanımı:
Açık Kahverengi Hint Kınası kullanılışı; Kullanma Talimatı Aşağıda Detaylı Şekilde anlatılmıştır. 
Glory Açık Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt Yan Etkileri:
Açık Kahverengi Hint Kınası Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Glory Açık Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Glory Açık Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt Muhafaza ve Uyarı:
 • Glory Açık Kahverengi Hint Kınası Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Glory Açık Kahverengi Hint Kınası ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Glory Açık Kahverengi Hint Kınası ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız.
Glory Açık Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt Ürünü Açıklaması:
GLORY HENNA - HİNT KINASI AÇIK KAHVERENGİ (LIGHT BROWN HENNA) - TEKLİ PAKET 10Gr.
Kına, küçük bir çalı yaprağıdır. Kına çalısı yaprakları koparılıp toplandıktan sonra dinlenmeye bırakılarak kurutulur. İşlenmek için toz haline getirilir. Kına naturel doğal bir saç boyası olarak kullanılır. Ayrıyaten geçici olan dövmelerin yapımında kullanılır.

Kullanma Talimatı: Kınayı her seferinde uygulamadan önce saçlarınızı yıkayıp kuruduktan sonra uygulayınız. Kınayı kullanırken ellerinize eldiven takınız.

Kına poşetini küçük bir kaseye boşaltınız ve kına tozunu macun kıvamına getirmek için su ekleyiniz. Kına-su karışımını üçe bir oranında yapınız. Bir ölçek kına, üç ölçek su ekleyiniz. Çok iyi karıştırınız ve karışım içinde topaklaşma kalmamasına dikkat ediniz. Macun kıvamına gelen karışımı hemen kullanınız. Eğer uzun süre kullanılmazsa boyanın etkinliği azalır. Kınayı saçınıza uygularken tarak ve fırça kullanınız. Tarak ile saçlarınızı küçük tutamlar halinde ayırınız ve karışımı saçınıza fırça yardımı ile kökten uca doğru uygulayınız. Boyanmamış yer kalmamasına dikkat ediniz. Alın çevresindeki saç diplerine tekrar tekrar uygulayınız. Saçlarınız uzun ise saçınızı başınızın üzerinde topuz yapar gibi toplayınız. Saçınızın macun şeklindeki kınanın rengini tamamıyla alması ve kuruması 30 dakika sürer. Daha çabuk sonuç alabilmek için saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. Saçlarınız tamamıyla kuruduktan sonra saçlarınızı bitkisel sabun veya şampuan ile yıkayınız. Durulama esnasında bol su kullanarak saçınızdan akan su, tamamıyla renksiz ve duru olana kadar yıkayınız. Saçınızı makine ya da havlu ile kuruttuktan sonra istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Bir poşetin içindeki kınanın tamamını bir defa da kullanınız. Kalanını saklamayınız. Artık kına veya kalıntılarını kullanmayınız.

UYARI: Kirpik ya da kaşlarınızı boyamak için kullanmayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

Cilt deri alerjik reaksiyon testi için: Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız. Eğer bu gibi durumlarla karşılaşmazsanız kınayı güven içinde kullanabilirsiniz.

GLORY AÇIK KAHVERENGİ HİNT KINASI 10GR PKT

GLORY AÇIK KAHVERENGİ HİNT KINASI 10GR PKT

AÇIK KAHVERENGİ HİNT KINASI 10GR

Glory Açık Kahverengi Hint Kınası, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt ürünü, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası hakkında, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası hakkında açıklama, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası yorum, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası yorumları, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası hakkındaki yorumlar, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası açıklamalı detayları, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası faydaları, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası kullanımı, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası zararları, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası zararlı mı, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası uyarılar, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası yararları, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası yararlı mı, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası satışı, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası satan, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası satış yerleri, Glory Açık Kahverengi Hint KınasıI satılan yerler, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası satan yerler, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası nerede satılır, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası nereden alınır, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası nerelerde satılıyor, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası nerden alabilirim, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası satılan, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası satılır, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası etkileri, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası nasıl kullanılır, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası nerde, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası faydası, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası ne işe yarar, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası ne kadar, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası fiyatı, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası fiyatları, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası detayları, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası açıklamaları, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası ürünü faydaları, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası ürünü kullanımı, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası ürünü faydaları ve kullanımı, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası ürünü hakkında, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası ürünü yorum, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası ürünü satışı, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası ürünü satan, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası ürünü satış yerleri, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası ürünü satılan yerler, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası ürünü satan yerler, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası ürünü nerede satılır, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası ürünü nereden alınır, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası ürünü nerelerde satılıyor, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası ürünü nerden alabilirim, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası ürünü etkileri, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası ürünü nasıl kullanılır, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası ürünü nerde, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası ürünü faydası, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası ürünü faydaları neler, GLORY AÇIK KAHVERENGİ HİNT KINASI 10GR PKT ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası #Glory #Glory_Açık_Kahverengi_Hint_Kınası #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası_içindekiler #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası_kullanımı #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası_kullanılışı #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası_faydaları #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası_yararları #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası_yan_etkileri #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası_zararları #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası_satışı #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası_nerde_satılır #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası_nerden_alınır #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası_satan #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası_faydası #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası_faydalımı

Açık Kahverengi Hint Kınası 10Gr Pkt

Açık Kahverengi Hint Kınası 10Gr Pkt, 7/24 Online Aktar - Yöresel Bahçem stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. 7/24 Online Aktar - Yöresel Bahçem yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Açık Kahverengi Hint Kınası 10Gr Pkt tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Açık Kahverengi Hint Kınası 10Gr Pkt

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0212 618 87 61 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

ÜRÜN TAKSİT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

Havale / EFT (%5) :7.30 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

ÜRÜN YORUMLARI

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

KARGO VE İADE ŞARTLARI

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm aktar ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Fiyat Seçenekleri!

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasak olduğundan; sitemizde satılan aktar ürünleri ilgili, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.yoreselbahcem.com aracılığı ile satılan Gıda Takviyeleri bitkisel içerikli takviye edici gıdalar olup, ilaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz. Ürünlerimiz ilaç değildir. Bitkisel gıda takviyeleri ve Besin destekleri olarak üretilmektedir. Bu nedenle reçeteye tabi ürünler değildir.

Fevzi Çakmak Mah. İstanbul Cad. No:75/79 Küçükköy/Gaziosmanpaşa/İSTANBUL

0212 618 87 61
info@yoreselbahcem.com
E-Bülten Aboneliği
  Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.