Hediyelik ve Süs Eşya » Çubuk Tütsüler » Mistik, Fantazi, Karışık, Tütsüler

Altın Yağmuru 20 Çubuk Tütsü - Gold Rain

SOSYAL PAYLAŞIM

ÜRÜN İŞLEMLERİ

 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Fiyat Düşünce Bana Bildir
 • Alarm Listenize Ekleyin
Şimdi sipariş verirseniz 2 gün içerisinde kargoda.
 • Kategori: Mistik, Fantazi, Karışık, Tütsüler
 • Markalar: Hem Tütsü
KDV Dahil
7.20TL
Havale Fiyatı
6.84TL
Stok 10+
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ürün Yorumları
 • Kargo ve Garanti

HEM ALTIN YAĞMURU KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Gold Rain İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Altın Yağmuru kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Altın Yağmuru Kokulu Tütsü Altın Yağmurulı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
 • Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Altın Yağmuru Kokulu Tütsü Altın Yağmurulı Çubuk Tütsü Buhur (Red Apple incense sticks) ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM ALTIN YAĞMURU KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
UHem Marka Altın Yağmuru kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Altın Yağmuru Kokulu Tütsü Kullanımı:
Altın Yağmuru kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Altın Yağmuru kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Altın Yağmurulı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM ALTIN YAĞMURU KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM ALTIN YAĞMURU KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

ALTIN YAĞMURU KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM ALTIN YAĞMURU KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Altın Yağmuru 20 Çubuk Tütsü - Gold Rain

Altın Yağmuru 20 Çubuk Tütsü - Gold Rain, 7/24 Online Aktar - Yöresel Bahçem stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. 7/24 Online Aktar - Yöresel Bahçem yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Altın Yağmuru 20 Çubuk Tütsü - Gold Rain tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Altın Yağmuru 20 Çubuk Tütsü - Gold Rain

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0212 618 87 61 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

ÜRÜN TAKSİT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

Havale / EFT (%5) :6.84 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

ÜRÜN YORUMLARI

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

KARGO VE İADE ŞARTLARI

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm aktar ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Fiyat Seçenekleri!

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasak olduğundan; sitemizde satılan aktar ürünleri ilgili, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.yoreselbahcem.com aracılığı ile satılan Gıda Takviyeleri bitkisel içerikli takviye edici gıdalar olup, ilaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz. Ürünlerimiz ilaç değildir. Bitkisel gıda takviyeleri ve Besin destekleri olarak üretilmektedir. Bu nedenle reçeteye tabi ürünler değildir.

Fevzi Çakmak Mah. İstanbul Cad. No:75/79 Küçükköy/Gaziosmanpaşa/İSTANBUL

0212 618 87 61
info@yoreselbahcem.com
E-Bülten Aboneliği
  Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.