Kozmetik Kişisel Bakım » Cilt Bakım Ürünleri » Ayak Bakımı » Ayak Kokusu

Ayak Kokusu Önleyici Toz 10Gr Pkt

SOSYAL PAYLAŞIM

ÜRÜN İŞLEMLERİ

 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Fiyat Düşünce Bana Bildir
 • Alarm Listenize Ekleyin
Şimdi sipariş verirseniz 2 gün içerisinde kargoda.
 • Kategori: Ayak Kokusu
 • Markalar: Rs
KDV Dahil
5.76TL
Havale Fiyatı
5.47TL
Stok 99+
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ürün Yorumları
 • Kargo ve Garanti

RS AYAK VE AYAKKABI KOKUSU ÖNLEYİCİ GİDERİCİ TOZ
TÜRK MALI 10GR Pkt (±%5)

Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt
Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt İzin Belge:
Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt Üretici Firma: Karen Kozmetik Sağ.Ürün.Med.Gıda. İç ve Dış Tic.
Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt İçindekiler:
Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt ürünü içerisinde; Boricum, Acidum, Talk, Methyl Paraben, Probytl Paraben
Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt Kullanımı:
Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt kullanılışı; Sabah veya istenilen bir zamanda ayakkabınızı kullanımdan önce, (ürünü terli ayakkabıya uygulamayınız) 1 paket RS Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz ürününü eşit miktarda bir çift ayakkabıya dökünüz serpiniz. İyice dağılmasını sağlayınız. Ürün ayakkabınızın içindeyken ayakkabınızı kullanabilirsiniz. İlk üç gün ayakkabınızı çorapsız giymeyiniz. Her 1 çift ayakkabı için yeni bir paket kullanınız.
Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu Ayakkabı dolaplarında da kullanılır. Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu az miktarda dolabın değişik yerlerine serpiştirin, kokunun yoğun olduğu ayakkabıların içine uygulayın.4
Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt Yan Etkileri:
Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt Muhafaza ve Uyarı:
 • Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt Ürünü Açıklaması:
RS AYAK KOKUSU ÖNLEYİCİ TOZ 10GR PKT
Rs Ayak ve Ayakkabı Kokusu Giderici Önleyici Toz

Tek Kullanımda 90Gün Etkili - Türk MalıAyak Kokusu Neden Oluşur?

En başlıca nedeni hızla oluşan bakterilerdir. Bakterilerin ayağa yapışması sonucunda gözenekler tıkanmakta ve normal ayak florasının bozulması sonucunda ayak kokusu yapan bakteriler gelişmektedir. Bu yüzden ayak kokusu kaçınılmaz bir son olmaktadır.

Yapılan araştırmalar göre 14-50 yaş arasındaki kadınların %48'i, ve 14-50 yaş arasındaki erkeklerin ise %70'i ayak kokusu sorunu yaşıyor. Bu istatistiksel değerler konunun ciddiyetini yeterince ortaya koyuyor. Etrafınızda ayak kokunuzdan rahatsız olan insanlar arttıkça özgüven kaybı yaşamanız da kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle bu ürünümüz Rs Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu denememeniz için hiçbir neden yok, buyurun sizde satın alın.

Temizliğin bir bütün olduğuna inananlara özel, Rs Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu ile kokusuz, mis gibi ayaklara kavuşmanız çok kolaydır. Ayakkabınızı her yerde güven içinde çıkarma keyfini kaçırmayın!

90 GÜN ETKİLİ RS AYAK VE AYAKKABI KOKU GİDERİCİ İLE AYAK KOKUSUNA SON!

Ayak ve Ayakkabı şıklığı tamamlayan en önemli unsurlardan biridir. Babetten topuklu ayakkabıya, çizmeye kadar neredeyse tüm ayakkabı çeşitlerinde karşılaşılabilecek önemli bir sorun da söz konusu Ayakkabıya sinmiş ayakkabı ve ayak kokusudur. Temizliğinize ne kadar dikkat ederseniz edin gerek sağlık problemlerinizden, gerekse yanlış ayakkabı seçiminizden dolayı ayaklarınızın kokması oldukça doğaldır. Ayak kokusu bayan olsun, erkek olsun birçok kişinin ortak sorunudur. En çok da yabancı bir yere gittiğinizde ayakkabınızı çıkarma korkusu duymanızı sağlar.

Ayak kokusu ve Ayakkabı kokusu özgüven kaybı başta olmak üzere, çeşitli psikolojik sorunlara yol açmaktadır. Özel olarak formüle edilmiş ürün olan Rs Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz ile bu sorun tarihe karışıyor. Rs Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz direk ayaklarınızdaki ve ayakkabılarınızdaki bakterileri hedef alır ve yok eder.
Rs Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz bakterilerin ve kötü kokunun üstesinden gelir. Rs Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz kötü koku ve bakterilerin üstesinden gelecektir. Rs Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz bakterilerin neden olduğu bu ayak kokusuna karşı en az 90 gün boyunca etkilidir. Ayaklarınız ve Ayakkabılarınız artık 90 gün boyunca kokmayacaktır. Güvenle çorabınızı, ayakkabılarınızı veya terliklerinizi giyebilirsiniz.

Ayakkabı Koku Önleyici Toz Kullanımı

Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu Sabah veya istenilen bir zamanda ayakkabınızı kullanımdan önce, (ürünü terli ayakkabıya uygulamayınız) 1 paket RS Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz ürününü eşit miktarda bir çift ayakkabıya dökünüz serpiniz. İyice dağılmasını sağlayınız. Ürün ayakkabınızın içindeyken ayakkabınızı kullanabilirsiniz.
İlk üç gün ayakkabınızı çorapsız giymeyiniz. Her 1 çift ayakkabı için yeni bir paket kullanınız. Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu Ayakkabı dolaplarında da kullanılır. Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu az miktarda dolabın değişik yerlerine serpiştirin, kokunun yoğun olduğu ayakkabıların içine uygulayın. Çok kısa surede etkisini gösterip, kokuyu yok edecektir.

Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu kullanın Spor ayakkabılarınız ve terlikleri yıkamanıza gerek kalmasın. Kokudan ayakkabılarınızı yıkamaya gerek kalmadan kurtulun. Ayakkabı Koku Önleyici Tozu kullandıktan sonra çorap giymek ürünün etkisinde azalmaya neden olmaz.

RS AYAK KOKUSU ÖNLEYİCİ TOZ 10GR PKT

RS AYAK KOKUSU ÖNLEYİCİ TOZ 10GR PKT

AYAK KOKUSU ÖNLEYİCİ TOZ 10GR

Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt ürünü, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt hakkında, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt hakkında açıklama, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt yorum, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt yorumları, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt hakkındaki yorumlar, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt açıklamalı detayları, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt faydaları, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt kullanımı, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt zararları, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt zararlı mı, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt uyarılar, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt yararları, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt yararlı mı, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt satışı, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt satan, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt satış yerleri, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR PktI satılan yerler, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt satan yerler, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt nerede satılır, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt nereden alınır, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt nerelerde satılıyor, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt nerden alabilirim, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt satılan, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt satılır, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt etkileri, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt nasıl kullanılır, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt nerde, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt faydası, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt ne işe yarar, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt ne kadar, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt fiyatı, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt fiyatları, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt detayları, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt açıklamaları, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt ürünü faydaları, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt ürünü kullanımı, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt ürünü faydaları ve kullanımı, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt ürünü hakkında, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt ürünü yorum, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt ürünü satışı, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt ürünü satan, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt ürünü satış yerleri, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt ürünü satılan yerler, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt ürünü satan yerler, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt ürünü nerede satılır, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt ürünü nereden alınır, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt ürünü nerelerde satılıyor, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt ürünü nerden alabilirim, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt ürünü etkileri, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt ürünü nasıl kullanılır, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt ürünü nerde, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt ürünü faydası, Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 10GR Pkt ürünü faydaları neler, RS AYAK KOKUSU ÖNLEYİCİ TOZ 10GR PKT ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_10GR_Pkt #Rs #Rs_Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_10GR_Pkt #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_10GR_Pkt_içindekiler #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_10GR_Pkt_kullanımı #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_10GR_Pkt_kullanılışı #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_10GR_Pkt_faydaları #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_10GR_Pkt_yararları #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_10GR_Pkt_yan_etkileri #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_10GR_Pkt_zararları #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_10GR_Pkt_satışı #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_10GR_Pkt_nerde_satılır #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_10GR_Pkt_nerden_alınır #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_10GR_Pkt_satan #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_10GR_Pkt_faydası #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_10GR_Pkt_faydalımı

Ayak Kokusu Önleyici Toz 10Gr Pkt

Ayak Kokusu Önleyici Toz 10Gr Pkt, 7/24 Online Aktar - Yöresel Bahçem stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. 7/24 Online Aktar - Yöresel Bahçem yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Ayak Kokusu Önleyici Toz 10Gr Pkt tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Ayak Kokusu Önleyici Toz 10Gr Pkt

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0212 618 87 61 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

ÜRÜN TAKSİT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

Havale / EFT (%5) :5.47 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

ÜRÜN YORUMLARI

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

KARGO VE İADE ŞARTLARI

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm aktar ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Fiyat Seçenekleri!

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasak olduğundan; sitemizde satılan aktar ürünleri ilgili, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.yoreselbahcem.com aracılığı ile satılan Gıda Takviyeleri bitkisel içerikli takviye edici gıdalar olup, ilaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz. Ürünlerimiz ilaç değildir. Bitkisel gıda takviyeleri ve Besin destekleri olarak üretilmektedir. Bu nedenle reçeteye tabi ürünler değildir.

Fevzi Çakmak Mah. İstanbul Cad. No:75/79 Küçükköy/Gaziosmanpaşa/İSTANBUL

0212 618 87 61
info@yoreselbahcem.com
E-Bülten Aboneliği
  Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.