Kozmetik Kişisel Bakım » Cilt Bakım Ürünleri » Ayak Bakımı » Ayak Kokusu
Sonraki Ürün
Ayak Koku Pudrası 12Gr

Ayak Kokusu Önleyici Toz 12Gr

SOSYAL PAYLAŞIM

ÜRÜN İŞLEMLERİ

 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Fiyat Düşünce Bana Bildir
 • Alarm Listenize Ekleyin
Şimdi sipariş verirseniz 2 gün içerisinde kargoda.
 • Kategori: Ayak Kokusu
 • Markalar: Naturlife
KDV Dahil
4.99TL
Havale Fiyatı
4.74TL
Stok 99+
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ürün Yorumları
 • Kargo ve Garanti

NATURLİFE AYAK VE AYAKKABI KOKUSU ÖNLEYİCİ GİDERİCİ TOZ 
TÜRK MALI - 12GR (±%5)

Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz 12GR
Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz 12GR İzin Belge:
Ayak Kokusu Önleyici Toz Üretici Firma: M Kozmetik Kimya Tic. LTD. ŞTİ.
Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz 12GR İçindekiler:
Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü içerisinde; Sodium Bicarbonate, Sodium Borate, Boric Acid, Sodium Chloride. 
Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz 12GR Kullanımı:
Ayak Kokusu Önleyici Toz kullanılışı; Sabah veya istenilen bir zamanda ayakkabınızı kullanımdan önce, (ürünü terli ayakkabıya uygulamayınız) 1 paket NATURLİFE Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz ürününü eşit miktarda bir çift ayakkabıya dökünüz serpiniz. İyice dağılmasını sağlayınız. Ürün ayakkabınızın içindeyken ayakkabınızı kullanabilirsiniz. İlk üç gün ayakkabınızı çorapsız giymeyiniz. Her 1 çift ayakkabı için yeni bir paket kullanınız.
Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu Ayakkabı dolaplarında da kullanılır. Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu az miktarda dolabın değişik yerlerine serpiştirin, kokunun yoğun olduğu ayakkabıların içine uygulayın.4
Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz 12GR Yan Etkileri:
Ayak Kokusu Önleyici Toz Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz 12GR Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz 12GR Muhafaza ve Uyarı:
 • Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz 12GR Ürünü Açıklaması:
NATURLİFE AYAK KOKUSU ÖNLEYİCİ TOZ
Tek Kullanımda 90Gün Etkili - Türk Malı

Ayak Kokusu Neden Oluşur?
En başlıca nedeni hızla oluşan bakterilerdir. Bakterilerin ayağa yapışması sonucunda gözenekler tıkanmakta ve normal ayak florasının bozulması sonucunda ayak kokusu yapan bakteriler gelişmektedir. Bu yüzden ayak kokusu kaçınılmaz bir son olmaktadır.
Yapılan araştırmalar göre 14-50 yaş arasındaki kadınların %48'i, ve 14-50 yaş arasındaki erkeklerin ise %70'i ayak kokusu sorunu yaşıyor. Bu istatistiksel değerler konunun ciddiyetini yeterince ortaya koyuyor. Etrafınızda ayak kokunuzdan rahatsız olan insanlar arttıkça özgüven kaybı yaşamanız da kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle bu ürünümüz Naturlife Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu denememeniz için hiçbir neden yok, buyurun sizde satın alın.
Temizliğin bir bütün olduğuna inananlara özel, Naturlife Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu ile kokusuz, mis gibi ayaklara kavuşmanız çok kolaydır. Ayakkabınızı her yerde güven içinde çıkarma keyfini kaçırmayın!

90 GÜN ETKİLİ NATURLİFE AYAK VE AYAKKABI KOKU GİDERİCİ İLE AYAK KOKUSUNA SON!
Ayak ve Ayakkabı şıklığı tamamlayan en önemli unsurlardan biridir. Babetten topuklu ayakkabıya, çizmeye kadar neredeyse tüm ayakkabı çeşitlerinde karşılaşılabilecek önemli bir sorun da söz konusu Ayakkabıya sinmiş ayakkabı ve ayak kokusudur. Temizliğinize ne kadar dikkat ederseniz edin gerek sağlık problemlerinizden, gerekse yanlış ayakkabı seçiminizden dolayı ayaklarınızın kokması oldukça doğaldır. Ayak kokusu bayan olsun, erkek olsun birçok kişinin ortak sorunudur. En çok da yabancı bir yere gittiğinizde ayakkabınızı çıkarma korkusu duymanızı sağlar.
Ayak kokusu ve Ayakkabı kokusu özgüven kaybı başta olmak üzere, çeşitli psikolojik sorunlara yol açmaktadır. Özel olarak formüle edilmiş ürün olan Naturlife Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz ile bu sorun tarihe karışıyor. Naturlife Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz direk ayaklarınızdaki ve ayakkabılarınızdaki bakterileri hedef alır ve yok eder.
Naturlife Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz bakterilerin ve kötü kokunun üstesinden gelir. Naturlife Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz kötü koku ve bakterilerin üstesinden gelecektir. Naturlife Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz bakterilerin neden olduğu bu ayak kokusuna karşı en az 90 gün boyunca etkilidir. Ayaklarınız ve Ayakkabılarınız artık 90 gün boyunca kokmayacaktır. Güvenle çorabınızı, ayakkabılarınızı veya terliklerinizi giyebilirsiniz.

Ayakkabı Koku Önleyici Toz Kullanımı
Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu Sabah veya istenilen bir zamanda ayakkabınızı kullanımdan önce, (ürünü terli ayakkabıya uygulamayınız) 1 paket NATURLİFE Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz ürününü eşit miktarda bir çift ayakkabıya dökünüz serpiniz. İyice dağılmasını sağlayınız. Ürün ayakkabınızın içindeyken ayakkabınızı kullanabilirsiniz.
İlk üç gün ayakkabınızı çorapsız giymeyiniz. Her 1 çift ayakkabı için yeni bir paket kullanınız. Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu Ayakkabı dolaplarında da kullanılır. Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu az miktarda dolabın değişik yerlerine serpiştirin, kokunun yoğun olduğu ayakkabıların içine uygulayın. Çok kısa surede etkisini gösterip, kokuyu yok edecektir.
Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu kullanın Spor ayakkabılarınız ve terlikleri yıkamanıza gerek kalmasın. Kokudan ayakkabılarınızı yıkamaya gerek kalmadan kurtulun. Ayakkabı Koku Önleyici Tozu kullandıktan sonra çorap giymek ürünün etkisinde azalmaya neden olmaz.

NATURLİFE AYAK KOKUSU ÖNLEYİCİ TOZ

NATURLİFE AYAK KOKUSU ÖNLEYİCİ TOZ

AYAK KOKUSU ÖNLEYİCİ TOZ 12GR.

Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz 12GR ürünü, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz hakkında, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz hakkında açıklama, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz yorum, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz yorumları, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz hakkındaki yorumlar, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz açıklamalı detayları, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz faydaları, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz kullanımı, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz zararları, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz zararlı mı, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz uyarılar, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz yararları, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz yararlı mı, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz satışı, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz satan, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz satış yerleri, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici TozI satılan yerler, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz satan yerler, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz nerede satılır, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz nereden alınır, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz nerelerde satılıyor, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz nerden alabilirim, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz satılan, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz satılır, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz etkileri, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz nasıl kullanılır, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz nerde, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz faydası, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ne işe yarar, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ne kadar, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz fiyatı, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz fiyatları, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz detayları, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz açıklamaları, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü faydaları, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü kullanımı, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü faydaları ve kullanımı, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü hakkında, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü yorum, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü satışı, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü satan, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü satış yerleri, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü satılan yerler, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü satan yerler, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü nerede satılır, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü nereden alınır, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü nerelerde satılıyor, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü nerden alabilirim, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü etkileri, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü nasıl kullanılır, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü nerde, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü faydası, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü faydaları neler, NATURLİFE AYAK KOKUSU ÖNLEYİCİ TOZ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz #Naturlife #Naturlife_Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_içindekiler #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_kullanımı #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_kullanılışı #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_faydaları #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_yararları #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_yan_etkileri #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_zararları #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_satışı #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_nerde_satılır #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_nerden_alınır #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_satan #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_faydası #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_faydalımı

Ayak Kokusu Önleyici Toz 12Gr

Ayak Kokusu Önleyici Toz 12Gr, 7/24 Online Aktar - Yöresel Bahçem stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. 7/24 Online Aktar - Yöresel Bahçem yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Ayak Kokusu Önleyici Toz 12Gr tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Ayak Kokusu Önleyici Toz 12Gr

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0212 618 87 61 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

ÜRÜN TAKSİT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

Havale / EFT (%5) :4.74 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

ÜRÜN YORUMLARI

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

KARGO VE İADE ŞARTLARI

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm aktar ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Fiyat Seçenekleri!

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasak olduğundan; sitemizde satılan aktar ürünleri ilgili, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.yoreselbahcem.com aracılığı ile satılan Gıda Takviyeleri bitkisel içerikli takviye edici gıdalar olup, ilaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz. Ürünlerimiz ilaç değildir. Bitkisel gıda takviyeleri ve Besin destekleri olarak üretilmektedir. Bu nedenle reçeteye tabi ürünler değildir.

Fevzi Çakmak Mah. İstanbul Cad. No:75/79 Küçükköy/Gaziosmanpaşa/İSTANBUL

0212 618 87 61
info@yoreselbahcem.com
E-Bülten Aboneliği
  Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.