Kozmetik Kişisel Bakım » Kına, Hint, Dövme » Kızıl Kına (Burgundy)

Bakır Kızıl Hint Kınası 10Gr Pkt

SOSYAL PAYLAŞIM

ÜRÜN İŞLEMLERİ

 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Fiyat Düşünce Bana Bildir
 • Alarm Listenize Ekleyin
Şimdi sipariş verirseniz 2 gün içerisinde kargoda.
 • Kategori: Kızıl Kına (Burgundy)
 • Markalar: Glory
KDV Dahil
7.44TL
Havale Fiyatı
7.07TL
Stok 50+
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ürün Yorumları
 • Kargo ve Garanti

GLORY BAKIR KIZIL HİNT KINASI 10GR PKT
ORANGE HENNA TEKLİ PAKET 10GR (±%5)

Glory Bakır Kızıl Hint Kınası Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Glory Bakır Kızıl Hint Kınası 10GR Pkt
Glory Bakır Kızıl Hint Kınası 10GR Pkt İzin Belge:
Bakır Kızıl Hint Kınası Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü'nün 47617 Sayılı izni ile 5324 Sayılı Kozmetik Kanunu'na göre ithal edilmiştir. İthalatçı Firma: Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş.
Glory Bakır Kızıl Hint Kınası 10GR Pkt İçindekiler:
Bakır Kızıl Hint Kınası ürünü içerisinde; Kına Tozu (Herbal Henna Powder), Citric Asit, 4-Amino M-Cresol (Rodol3M4Ap), Thymes Leaves
Glory Bakır Kızıl Hint Kınası 10GR Pkt Kullanımı:
Bakır Kızıl Hint Kınası kullanılışı; Kullanma Talimatı Aşağıda Detaylı Şekilde anlatılmıştır. 
Glory Bakır Kızıl Hint Kınası 10GR Pkt Yan Etkileri:
Bakır Kızıl Hint Kınası Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Glory Bakır Kızıl Hint Kınası 10GR Pkt Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Glory Bakır Kızıl Hint Kınası 10GR Pkt Muhafaza ve Uyarı:
 • Glory Bakır Kızıl Hint Kınası Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Glory Bakır Kızıl Hint Kınası ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Glory Bakır Kızıl Hint Kınası ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız.
Glory Bakır Kızıl Hint Kınası 10GR Pkt Ürünü Açıklaması:
GLORY HENNA - HİNT KINASI BAKIR KIZIL (MAHOGANY HENNA) - TEKLİ PAKET 10Gr.
Kına, küçük bir çalı yaprağıdır. Kına çalısı yaprakları koparılıp toplandıktan sonra dinlenmeye bırakılarak kurutulur. İşlenmek için toz haline getirilir. Kına naturel doğal bir saç boyası olarak kullanılır. Ayrıyaten geçici olan dövmelerin yapımında kullanılır.

Kullanma Talimatı: Kınayı her seferinde uygulamadan önce saçlarınızı yıkayıp kuruduktan sonra uygulayınız. Kınayı kullanırken ellerinize eldiven takınız.

Kına poşetini küçük bir kaseye boşaltınız ve kına tozunu macun kıvamına getirmek için su ekleyiniz. Kına-su karışımını üçe bir oranında yapınız. Bir ölçek kına, üç ölçek su ekleyiniz. Çok iyi karıştırınız ve karışım içinde topaklaşma kalmamasına dikkat ediniz. Macun kıvamına gelen karışımı hemen kullanınız. Eğer uzun süre kullanılmazsa boyanın etkinliği azalır. Kınayı saçınıza uygularken tarak ve fırça kullanınız. Tarak ile saçlarınızı küçük tutamlar halinde ayırınız ve karışımı saçınıza fırça yardımı ile kökten uca doğru uygulayınız. Boyanmamış yer kalmamasına dikkat ediniz. Alın çevresindeki saç diplerine tekrar tekrar uygulayınız. Saçlarınız uzun ise saçınızı başınızın üzerinde topuz yapar gibi toplayınız. Saçınızın macun şeklindeki kınanın rengini tamamıyla alması ve kuruması 30 dakika sürer. Daha çabuk sonuç alabilmek için saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. Saçlarınız tamamıyla kuruduktan sonra saçlarınızı bitkisel sabun veya şampuan ile yıkayınız. Durulama esnasında bol su kullanarak saçınızdan akan su, tamamıyla renksiz ve duru olana kadar yıkayınız. Saçınızı makine ya da havlu ile kuruttuktan sonra istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Bir poşetin içindeki kınanın tamamını bir defa da kullanınız. Kalanını saklamayınız. Artık kına veya kalıntılarını kullanmayınız.

UYARI: Kirpik ya da kaşlarınızı boyamak için kullanmayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

Cilt deri alerjik reaksiyon testi için: Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız. Eğer bu gibi durumlarla karşılaşmazsanız kınayı güven içinde kullanabilirsiniz.

GLORY BAKIR KIZIL HİNT KINASI 10GR PKT

GLORY BAKIR KIZIL HİNT KINASI 10GR PKT

BAKIR KIZIL HİNT KINASI 10GR PKT

Glory Bakır Kızıl Hint Kınası, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası 10GR Pkt ürünü, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası hakkında, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası hakkında açıklama, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası yorum, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası yorumları, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası hakkındaki yorumlar, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası açıklamalı detayları, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası faydaları, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası kullanımı, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası zararları, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası zararlı mı, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası uyarılar, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası yararları, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası yararlı mı, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası satışı, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası satan, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası satış yerleri, Glory Bakır Kızıl Hint KınasıI satılan yerler, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası satan yerler, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası nerede satılır, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası nereden alınır, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası nerelerde satılıyor, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası nerden alabilirim, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası satılan, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası satılır, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası etkileri, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası nasıl kullanılır, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası nerde, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası faydası, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası ne işe yarar, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası ne kadar, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası fiyatı, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası fiyatları, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası detayları, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası açıklamaları, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası ürünü faydaları, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası ürünü kullanımı, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası ürünü faydaları ve kullanımı, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası ürünü hakkında, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası ürünü yorum, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası ürünü satışı, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası ürünü satan, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası ürünü satış yerleri, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası ürünü satılan yerler, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası ürünü satan yerler, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası ürünü nerede satılır, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası ürünü nereden alınır, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası ürünü nerelerde satılıyor, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası ürünü nerden alabilirim, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası ürünü etkileri, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası ürünü nasıl kullanılır, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası ürünü nerde, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası ürünü faydası, Glory Bakır Kızıl Hint Kınası ürünü faydaları neler, GLORY BAKIR KIZIL HİNT KINASI 10GR PKT ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Bakır_Kızıl_Hint_Kınası #Glory #Glory_Bakır_Kızıl_Hint_Kınası #Bakır_Kızıl_Hint_Kınası_içindekiler #Bakır_Kızıl_Hint_Kınası_kullanımı #Bakır_Kızıl_Hint_Kınası_kullanılışı #Bakır_Kızıl_Hint_Kınası_faydaları #Bakır_Kızıl_Hint_Kınası_yararları #Bakır_Kızıl_Hint_Kınası_yan_etkileri #Bakır_Kızıl_Hint_Kınası_zararları #Bakır_Kızıl_Hint_Kınası_satışı #Bakır_Kızıl_Hint_Kınası_nerde_satılır #Bakır_Kızıl_Hint_Kınası_nerden_alınır #Bakır_Kızıl_Hint_Kınası_satan #Bakır_Kızıl_Hint_Kınası_faydası #Bakır_Kızıl_Hint_Kınası_faydalımı

Bakır Kızıl Hint Kınası 10Gr Pkt

Bakır Kızıl Hint Kınası 10Gr Pkt, 7/24 Online Aktar - Yöresel Bahçem stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. 7/24 Online Aktar - Yöresel Bahçem yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Bakır Kızıl Hint Kınası 10Gr Pkt tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Bakır Kızıl Hint Kınası 10Gr Pkt

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0212 618 87 61 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

ÜRÜN TAKSİT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

Havale / EFT (%5) :7.07 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

ÜRÜN YORUMLARI

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

KARGO VE İADE ŞARTLARI

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm aktar ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Fiyat Seçenekleri!

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasak olduğundan; sitemizde satılan aktar ürünleri ilgili, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.yoreselbahcem.com aracılığı ile satılan Gıda Takviyeleri bitkisel içerikli takviye edici gıdalar olup, ilaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz. Ürünlerimiz ilaç değildir. Bitkisel gıda takviyeleri ve Besin destekleri olarak üretilmektedir. Bu nedenle reçeteye tabi ürünler değildir.

Fevzi Çakmak Mah. İstanbul Cad. No:75/79 Küçükköy/Gaziosmanpaşa/İSTANBUL

0212 618 87 61
info@yoreselbahcem.com
E-Bülten Aboneliği
  Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.