Hediyelik ve Süs Eşya » Çubuk Tütsüler » Kamasutra & Erotik Tütsüler

Diwali Mistik Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Diwali

SOSYAL PAYLAŞIM

ÜRÜN İŞLEMLERİ

 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Fiyat Düşünce Bana Bildir
 • Alarm Listenize Ekleyin
Şimdi sipariş verirseniz 2 gün içerisinde kargoda.
 • Kategori: Kamasutra & Erotik Tütsüler
 • Markalar: Hem Tütsü
KDV Dahil
6.98TL
Havale Fiyatı
6.63TL
Stok 20+
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ürün Yorumları
 • Kargo ve Garanti

HEM DİWALİ MİSTİK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Diwali İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Diwali Mistik kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Diwali Mistik Kokulu Tütsü Diwali Mistiklı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
 • Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Diwali Mistik Kokulu Tütsü Diwali Mistiklı Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM DİWALİ MİSTİK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Diwali Mistik kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Diwali Mistik Kokulu Tütsü Kullanımı:
Diwali Mistik kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Diwali Mistik kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Diwali Mistiklı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM DİWALİ MİSTİK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM DİWALİ MİSTİK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

DİWALİ MİSTİK KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM DİWALİ MİSTİK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Diwali Mistik Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Diwali

Diwali Mistik Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Diwali, 7/24 Online Aktar - Yöresel Bahçem stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. 7/24 Online Aktar - Yöresel Bahçem yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Diwali Mistik Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Diwali tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Diwali Mistik Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Diwali

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0212 618 87 61 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

ÜRÜN TAKSİT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

Havale / EFT (%5) :6.63 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

ÜRÜN YORUMLARI

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

KARGO VE İADE ŞARTLARI

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm aktar ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Fiyat Seçenekleri!

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasak olduğundan; sitemizde satılan aktar ürünleri ilgili, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.yoreselbahcem.com aracılığı ile satılan Gıda Takviyeleri bitkisel içerikli takviye edici gıdalar olup, ilaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz. Ürünlerimiz ilaç değildir. Bitkisel gıda takviyeleri ve Besin destekleri olarak üretilmektedir. Bu nedenle reçeteye tabi ürünler değildir.

Fevzi Çakmak Mah. İstanbul Cad. No:75/79 Küçükköy/Gaziosmanpaşa/İSTANBUL

0212 618 87 61
info@yoreselbahcem.com
E-Bülten Aboneliği
  Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.