Hediyelik ve Süs Eşya » Çubuk Tütsüler » Mistik, Fantazi, Karışık, Tütsüler

İyi Servet 20 Çubuk Tütsü - Good Fortune

SOSYAL PAYLAŞIM

ÜRÜN İŞLEMLERİ

 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Fiyat Düşünce Bana Bildir
 • Alarm Listenize Ekleyin
Şimdi sipariş verirseniz 2 gün içerisinde kargoda.
 • Kategori: Mistik, Fantazi, Karışık, Tütsüler
 • Markalar: Hem Tütsü
KDV Dahil
7.20TL
Havale Fiyatı
6.84TL
Stok 5+
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ürün Yorumları
 • Kargo ve Garanti

HEM İYİ SERVET ÇUBUK TÜTSÜ
Good Fortune İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem İyi Servet Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem İyi Servet Çubuk Tütsü 20li
Hem İyi Servet Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
İyi Servet Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem İyi Servet Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
İyi Servet Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet İyi Servet çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem İyi Servet Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
İyi Servet Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. İyi Servet Tütsü İyili Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem İyi Servet Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
İyi Servet Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem İyi Servet Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem İyi Servet Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
 • Hem İyi Servet Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Hem İyi Servet Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem İyi Servet Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • İyi Servet Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem İyi Servet Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM İYİ SERVET ÇUBUK TÜTSÜ
HHem Marka İyi Servet Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

İyi Servet Tütsü Kullanımı:
İyi Servet Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
İyi Servet tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. İyili tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM İYİ SERVET ÇUBUK TÜTSÜ

HEM İYİ SERVET ÇUBUK TÜTSÜ

İYİ SERVET 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem İyi Servet Çubuk Tütsü, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü hakkında, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü yorum, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü yorumları, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü faydaları, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü kullanımı, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü zararları, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü uyarılar, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü yararları, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü satışı, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü satan, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem İyi Servet Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü satan yerler, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü satılan, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü satılır, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü etkileri, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü nerde, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü faydası, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü ne kadar, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü fiyatı, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü fiyatları, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü detayları, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem İyi Servet Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM İYİ SERVET ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #İyi_Servet_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_İyi_Servet_Çubuk_Tütsü #İyi_Servet_Çubuk_Tütsü_içindekiler #İyi_Servet_Çubuk_Tütsü_kullanımı #İyi_Servet_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #İyi_Servet_Çubuk_Tütsü_faydaları #İyi_Servet_Çubuk_Tütsü_yararları #İyi_Servet_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #İyi_Servet_Çubuk_Tütsü_zararları #İyi_Servet_Çubuk_Tütsü_satışı #İyi_Servet_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #İyi_Servet_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #İyi_Servet_Çubuk_Tütsü_satan #İyi_Servet_Çubuk_Tütsü_faydası #İyi_Servet_Çubuk_Tütsü_faydalımı

İyi Servet 20 Çubuk Tütsü - Good Fortune

İyi Servet 20 Çubuk Tütsü - Good Fortune, 7/24 Online Aktar - Yöresel Bahçem stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. 7/24 Online Aktar - Yöresel Bahçem yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz İyi Servet 20 Çubuk Tütsü - Good Fortune tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

İyi Servet 20 Çubuk Tütsü - Good Fortune

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0212 618 87 61 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

ÜRÜN TAKSİT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

Havale / EFT (%5) :6.84 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

ÜRÜN YORUMLARI

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

KARGO VE İADE ŞARTLARI

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm aktar ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Fiyat Seçenekleri!

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasak olduğundan; sitemizde satılan aktar ürünleri ilgili, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.yoreselbahcem.com aracılığı ile satılan Gıda Takviyeleri bitkisel içerikli takviye edici gıdalar olup, ilaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz. Ürünlerimiz ilaç değildir. Bitkisel gıda takviyeleri ve Besin destekleri olarak üretilmektedir. Bu nedenle reçeteye tabi ürünler değildir.

Fevzi Çakmak Mah. İstanbul Cad. No:75/79 Küçükköy/Gaziosmanpaşa/İSTANBUL

0212 618 87 61
info@yoreselbahcem.com
E-Bülten Aboneliği
  Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.